phone 02191300919

domain بستر آموزش‌های مجازی دانش و فناوری بامداد

shopping_cart 0

فرم تقاضای همکاری اساتید

شرایط و قوانین سامانه

اگر در سامانه عضو هستید ، ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید سپس از منوی سمت راست گزینه فرم تقاضای همکاری را انتخاب کنید.

مدرس گرامی،

دپارتمان محتوا و آموزش مجازی شرکت دانش و فناوری بامداد با قریب 11 سال تجربه در توسعه سامانه‌های آموزش مجازی و برگزاری این آموزشها برای سازمانها و شرکتها، بنا دارد نسبت به توسعه دوره‌های آموزش مجازی خود برای مخاطبین آزاد اقدام نماید و در این راستا، از اساتید برای همکاری دعوت به عمل آورده است.

این مرکز با تجهیز استودیوی تولید محتوای الکترونیکی خود، آمادگی دارد در حوزه‌های کاری زیر و سایر حوزه¬هایی که ممکن است توسط اساتید پیشنهاد شود، به تولید محتوای الکترونیکی پرداخته و از طریق انعقاد قراردادهای مشارکتی و یا قرارداد خرید خدمات، نسبت به ایجاد بستر کارآفرینی و کسب درآمد برای مدرسین خلاق و جوان و توسعه فضاهای یادگیری الکترونیکی بومی به زبان فارسی اقدام نماید.

از این رو مایه امتتنان است اگر نسبت به تکمیل فرم ذیل با دقت اقدام نمایید. پس از بررسی اولیه، همکاران ما برای ادامه گفتگوها و عقد قراردادهای همکاری با عزیزانی که در مرحله اول، به تایید می رسند، با شما تماس حاصل خواهند کرد. با سپاس پیشاپیش از بذل توجه شما.


مدیریت دپارتمان محتوا و آموزش مجازی

مشخصات فردی

مدارک تحصیلی

سوابق شغلی

سوابق تدریس

کتابهای چاپی و زبانهای خارجی

درباره من


آپلود