فهرست ثبت نام  0

درباره دوره

عکس دوره
 • عنوان دوره :
 • مدت دوره :
 • طول دوره : روز
 • مهلت ثبت نام :
 • قیمت اصلی :
 • قیمت قابل پرداخت :
 • ظرفیت دوره :

آموزش اکسل پیشرفته

قبل از آموزش اکسل پیشرفته لازم است دوره آموزش اکسل مقدماتی را گذرانده باشید؛ در آموزش اکسل مقدماتی با امکانات و ابزارهای پایه نرم‌افزار اکسل آشنا می‎شوید. در اینجا مرور کوتاهی خواهیم داشت بر اکسل مقدماتی.

اکسل ابزاری است که داده‌های مختلف، از جمله، داده‌های متنی و عددی را سازماندهی و محاسبات روی این داده‌ها را تسهیل می‌کند. اکسل روی داده های متنی، مانند نرم افزار ورد قابلیت ویرایش را ایجاد می‌کند. رفتار اکسل با  داده ها در مقایسه با ورد بسیار متفاوت بوده و قادر است که روی داده های عددی با استفاده از فرمول نویسی، محاسبات را نیز انجام دهد.

به عنوان مثال ساده در اکسل می توانید روی جدول متشکل از اعداد، معدل را در انتهای جدول به راحتی محاسبه نمود.

اکسل پیشرفته در مباحث تحلیل های مختلف، ریاضی، منطقی، مدیریتی و مالی مورد استفاد ه قرار می گیرد.

 

 

آموزش اکسل پیشرفته

مراحل آموزش اکسل پیشرفته

در آموزش اکسل پیشرفته چه مباحث آموزشی مورد بررسی قرار می‌گیرد و نحوه فرآیند آموزشی به چه صورتی می باشد؟

 1. بحث اول قالب بندی و قالب بندی شرطی و پیشرفته
  در آموزش اکسل پیشرفته در بحث قالب بندی، موضوع قالب بندی مشروط مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این مبحث به این سوال پاسخ داده می شود که چطور در یک تعداد سلول انتخاب شده، که در هر کدام مقدار عددی دلخواهی ثبت شده است، شرایطی ایجاد کرد که اعداد منفی به صورت اتوماتیک به رنگ قرمز نمایش یابد؟ این یک مثال ساده برای آشنایی بیشتر با قالب بندی شرطی است.

 

 1. بحث دوم توابع و فرمول نویسی
  در آموزش اکسل پیشرفته یکی از جذابترین و پرهیجان ترین مباحث نوشتن فرمول و پیاده سازی آنها در اکسل است. در این دوره آشنایی با انواع توابع ، از جمله توابع ریاضی و مثلثاتی، توابع مالی، توابع متنی، توابع جستجو و ارجاع و امثالهم مورد بررسی و آموزش داده خواهد شد.

 

 1. بحث سوم نمودارها و طبقه بندی داده ها و تحلیل
  در آموزش اکسل پیشرفته در این فصل، ایجاد نمودارهای نمایشی بر اساس داده های ارسالی و طبقه بندی اطلاعات و داده ها بصورت کامل و نحوه نمایش تحلیل از فرآینده های مدیریتی و مالی، آموزش داده می شود.

 

 1. بحث چهارم What if analyses (چه اتفاقی می‌افتد اگر)
  در این دوره آموزش اکسل پیشرفته به تحلیل و نتیجه گیری برای تصمیم گیری در بستری از اعداد خواهیم پرداخت. این مبحث به شما کمک می کند، در حالی که محاسباتی را در اکسل پیاده کرده اید، تحلیل کنید که اگر بعضی از داده های کلیدی تغییراتی داشته باشند، تاثیر این تغییرات روی نتایج محاسبات چقدر است و چه اتفاقی می افتد اگر این تغییرات اعمال شوند. What if analyses برای بدست آوردن بهترین تحلیل ها استفاده می‌شود تا خروجی مناسب و جذابی برای تصمیم‌گیریهای مدیریتی حاصل شود.

 

چرا آموزش مجازی نیمکت آنلاین؟

هر موفقیت بزرگی نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی است که مورد توجه و ستایش دیگران قرار نمی گیرد. هرگز دست از انجام کارهای کوچک و مهم برندارید. مجموع همه این کارهاست که یک مسیر به سمت موفقیت برای شما می سازد.

این، جمله ایست که مدرس این دوره، کار خود را با آن شروع می کند. مهندس مرتضی متواضع، یکی از باسابقه ترین مدرسین حوزه آموزش مهارت های آی تی است که اولین کتاب های آموزشی ICDL، در سال 1381 توسط موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران و به نام ایشان، چاپ شد و پس از آن نیز تا همین حالا، کتاب های متعددی در این حوزه توسط ایشان تالیف و ترجمه شده است

در این دوره، مهارت های حرفه ای تر کار با نرم افزار صفحه گسترده Excel را به آن دسته از دانش پذیرانی که دوره مقدماتی صفحات گسترده را با موفقیت به پایان برده اند، آموزش داده ایم.

آموزش های بیشتر

آموزش مجازی اکسل 2010

آموزش مجازی اکسل 2013

ساختار دوره

نظرات

شما چه فکر می کنید؟
آنچه کاربران نظر داده اند ...
×
فراموشی رمز عبور

جهت دریافت رمز عبور خود از طریق پیامک شماره ملی خود را به همراه شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید.