فهرست ثبت نام  0

درباره دوره

عکس دوره
 • عنوان دوره :
 • مدت دوره :
 • طول دوره :
 • مهلت ثبت نام :
 • قیمت اصلی :
 • قیمت قابل پرداخت :
 • ظرفیت دوره :

هدف از اين دوره آموزشي يادگيري کاربردي نرم افزار ورد که با بهترين روش آموزش مجازي ورد پيشرفته در مدت زمان 18 روز شما را بعنوان يک کاربري حرفه اي در ورد تبديل نمايد.

نرم افزار ورد يکي از ساده ترين نرم افزارهاي اداري مي باشد که بسيار ساده در اين دوره با اجراي آنها پس از تدريس مدرس دوره بر روي نرم افزار ورد مي تواند پياده سازي و از فراگيري آموزش ورد پيشرفته لذت ببريد.

آموزش ورد پشرفته

مراحل آموزش ورد پيشرفته

 1. قالب بندي متني مقدماتي
 2. قالب بندي پيشرفته- قالب بندي پاراگرافي
 3. ابزارهاي قالب بندي متن
 4. ابزارهاي قالب بندي پيشرفته
 5. ابزارهاي قالب بندي پاراگرافي
 6. آشنايي با سبک هاي قالب بندي پيشرفته
 7. ستون بندي محتواي سند
 8. تبديل متن به جدول و بالعکس
 9. کار با ويژگي ارجاع
 10. ايجاد پاورقي
 11. ايجاد فهرست مندرجات
 12. استفاده از قابليتcaption براي زير نويس وجدولهاو شکلها
 13. ايجاد فهرست موضوعي
 14. نشانه گذاري کلمات مهم
 15. ارجاع متقابل
 16. ايجاد يک فرم حرفه اي
 17. استفاده از قالب ها با الگوها
 18. ماکروها
 19. ويرايش اشتراکي با جمعي اسناد
 20. کار با master document
 21. اعمال ويژگي هاي امنيتي به اسناد word
 22. کار با سر صفحه و واترمارک
 23. کار با سکشن ها يا قسمتها

جهت مشاهده روند و نمودار آموزشي خود در اين دوره مجازي مي توانيد از اينجا بررسي نمايد:  نمودار آموزشي مجازي  ورد پيشرفته

 

مدرک آموزش ورد پيشرفته

تمامي آموزش هاي اين دوره در مدت زمان 18 روز به پايان ميرسد و پس از پيان دوره آموزش مجازي ورد پيشرفته مي توانيد در آزمون اين دوره شرکت نماييد و در صورت قبولي آزمون مدرک آموزشي دوره آموزش مجازي ورد براي شما صادر ميگردد.

عزيزان که در به دنبال اخذ مدرک  ICDL معتبر براي ارائه به سازمانها ونهاد هاي دولتي و خصوصي مي باشند براي اخذ سريع مدرک ICDL مي توانند در پکيج آموزش مجازي هفت مهارت رايانه اي ICDL که مدت دوره آموزش 130 ساعت مي باشد شرکت نمايند.

پس از پايان دوره در آزمون آنلاين آموزش مجازي ICDL شرکت کرده و در صورت قبولي مدرک بنياد ICDL ايران که معتبرترين مدرک جهت ارائه به کليه سازمانها، اورگانها و نهادهاي دولتي و گواهينامه سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور مي باشد، صادر ميگردد.

آموزش ICDL

 

پيشنهادات آموزشي مرتبط در دوره هاي مجازي

 1. آموزش اکسل پيشرفته
 2. آموزش ورد 2010
 3. آموزش پاورپوينت پيشرفته 

شرح کلي از دوره ICDL

در طی قریب ۱۵ سال گذشته عده بسیاری از شهروندان و کارکنان دولت در کشورمان به یادگیری مهارتهای هفتگانه فناوری اطلاعات و ارتباطات یا ICDL پرداختند. دوره آموزشی حاضر که منطبق بر سرفصل هاي مصوب دوره آموزشي به همين نام به مدت ۲۲ ساعت، که تا قبل از بخشنامه ي دولت، به عنوان ICDL پيشرفته شناخته ميشد طراحی شده است. محتوای این دوره در کلی ترین نگاه شامل Word پيشرفته، Excel پيشرفته، PowerPoint پيشرفته (نسخه ۲۰۱۳) و آشنايي با سيستم هاي اتوماسيون اداری می باشد.

اين دوره آموزشي بنا دارد مهارتهاي آموخته شده در ۳ مهارت پرکاربردتر از ۷ مهارت فناوري اطلاعات را به سطح بالاتري ارتقا دهد.از طرف دیگر سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شرکت در این دوره آموزشی را برای تمام کارکنان دولت الزامی کرده است و مجتمع دانش و فناوری بامداد (سایت حاضر) دارای مجوز برگزاری این دوره آموزشی (در کنار ۱۵ دوره آموزشی دیگر در زمینه فناوری اطلاعات) به شیوه آموزش مجازی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد و گواهینامه پایان دوره حاضر مورد تایید سازمان مذکور خواهد بود.

ساختار دوره

نظرات

شما چه فکر می کنید؟
آنچه کاربران نظر داده اند ...
×
فراموشی رمز عبور

جهت دریافت رمز عبور خود از طریق پیامک شماره ملی خود را به همراه شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید.