فهرست ثبت نام  0

درباره دوره

عکس دوره
  • عنوان دوره :
  • مدت دوره :
  • طول دوره : روز
  • مهلت ثبت نام :
  • قیمت اصلی :
  • قیمت قابل پرداخت :
  • ظرفیت دوره :

دوره عیب یابی کامپیوترهای شخصی

ریشه تمام داستانها را نافرمانی تشکیل می دهد. در واقع تا زمانی که یک کاراکتر از فرامین، سرپیچی نکرده است، هیچ داستانی اتفاق نمی افتد. اشکالات کامپیوترهای شخصی هم می تواند شبیه داستان باشد. اما ریشه اشکالات کامپیوتری را نافرمانی تشکیل نمی دهد. در واقع، مشکلات کامپیوترهای شخصی از تغییر نشات می گیرد. وقتی برای کامپیوتر شما مشکلی به وجود می آید، اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که: چه چیزی تغییر کرده؟ آیا سخت افزار یا نرم افزار جدیدی را به سیستم اضافه کرده اید؟ آیا نرم افزار جدیدی را نصب کرده اید؟ آیا تنظیمات ویندوز را تغییر داده‏ اید؟

برای یافتن علت بروز مشکل در کامپیوترتان لازم است روی تغییرات انجام شده در کامپیوترتان تمرکز کنید. تجربه نشان می دهد، اولین جایی که باید برای یافتن دلیل بروز مشکل، بررسی شود، جایی است که در آن جا تغییر صورت گرفته است. 

بک آپ گیری، یکی از اقدامات پیشگیرانه مهم است که به شما کمک می کنند در صورت بروز هر گونه مشکلی، امکان بازیابی اطلاعات و داده های مهم خود را در اختیار داشته باشید. 

بیشتر کامپیوترهای شخصی، حدود 4 سال عمر می کنند و بعد از گذشت این زمان، باید به فکر یک کامپیوتر شخصی جدید باشید.

مواردی که ذکر شد، توصیه ها و نکاتی هستند که در شروع این دوره آموزشی به دانش پذیران دوره ارائه می شود. 

در دوره آموزشی عیب یابی کامپیوترهای شخصی، موارد زیر، مورد بررسی قرار می گیرند:

  1. معایب کامپیوترهای شخصی، طبقه‏بندی می شوند.
  2. راه‏کارهای موثری برای برطرف کردن هر یک از موارد احتمالی، ارائه می شود.

لازم به ذکر است که توصیه های این دوره، علاوه بر عموم مردم، میتواند برای کسانی که به صورت حرفهای در زمینه عیبیابی کار میکنند یا مسئولیت سیستمهای محیط کار خود را دارند، مفید واقع شود.

ساختار دوره

نظرات

شما چه فکر می کنید؟
آنچه کاربران نظر داده اند ...
×
فراموشی رمز عبور

جهت دریافت رمز عبور خود از طریق پیامک شماره ملی خود را به همراه شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید.