فهرست ثبت نام  0

درباره دوره

عکس دوره
 • عنوان دوره :
 • مدت دوره :
 • طول دوره :
 • مهلت ثبت نام :
 • قیمت اصلی :
 • قیمت قابل پرداخت :
 • ظرفیت دوره :

آموزش پاورپوينت پيشرفته

هدف ما در اين دوره آموزشي، يادگيري کاربردي نرم افزار پاورپوينت است که با همراهي بهترين مدرس در حوزه آموزش مجازي پاورپوينت پيشرفته، شما را در مدت زمان  يک ماه به يک کاربر حرفه اي پاورپوينت بدل مي‌کند.

نرم افزار پاورپوينت که در کنار نرم افزارهايي چون ورد، اکسل، اکسس و غيره در بسته نرم‌افزاري آفيس قرار دارد، يکي از رايج‌ترين نرم‌افزارهاي ارائه نمايش است که به مديران کسب و کارها و مؤسسات و اساتيد و معلمان کمک مي‌کند که مطاللب آموزشي خود را در قالب اسلايد، برنامه‌ريزي کرده و با نمايش محتواي متني، تصويري و صوتي، جلسه ارائه درس يا موضوع موردنظر خود را به تجربه‌اي جذاب و فراموش ‌نشدني بدل کنند.

در اين دوره آموزشي هر روز ي مطلب جديد در رابطه با بکارگيري ابزارهاي که در اين نرم افزار وجود دارد به شما فراگيران عزيز ارائه مي شود.

 

مراحل آموزش پاورپوينت پيشرفته

 1. مروري بر ارائه مطلب مقدماتي
 2. ايجاد و ويرايش قالب‌ها
 3. قالب‌بندي و فرمت زمينه
 4. استفاده ا ابزارهاي طراحي و توليد
 5. ايجاد تصوير از منابع آنلاين
 6. ايجاد آلبوم عکس
 7. ايجاد و ويرايش نمودار با قالب‌بندي پيشرفته
 8. متحرک‌سازي اجزاي اسلايدها و ايجاد انيميشن
 9. وارد کردن صدا و ويديو در يک اسلايد
 10. کار با نمايش اسلايد
 11. ضبط و زمان‌بندي يک ارائه
 12. برقراري پيوند بين اطلاعات و داده‌ها
 13. حذف فراپيوند و اکشن‌ها از اجزاي يک اسلايد

 

جهت مشاهده روند و نمودار آموزشي خود در اين دوره مجازي مي توانيد از اينجا بررسي نمايد:  آموزش مجازي پاورپوينت 2013

 

ساخت نمايش در پاورينت 2013

براي تشريح و بيان يک مطلب  به جزئيات مفصل نيازداريد ؟

يه اسلايد و نمايش پشت سرهم روي پرده بهترين ابزاري که شما را در قابل فهم بودن هر چي بهتره موضوع مورد نظرتون ياري مي دهد.

برنامه پاورپوينت ابزاري که با داشتن امکانات مورد نياز براي ساخت چنين نمايشي را در اختيار شما قرار مي دهد مي توانيد تصاوير، فيلم ها، نمودارها و ديگر جزئيات مورد نيازتاندر کامپيوترتان  را در اسلايدهاي نمايش مورد استفاده قرار بديد.

با پاورپوينت به ساده ترين شکل ممکن اسلايد هاي مرتبط با موضوع مورد نظرتان را تهيه و پشت سر هم نمايش دهيد. ميتوان ساخت اسلايدهاي متحرک  و ترتيب قرار گيري ها روي اسلايدر رو تغيير بديم و همچنين چگونگي ورود المانها به صحنه رو با استفاده از شيوه‌هاي گذار و افکت هاي انيميشن طراحي کنيم که بصورت قانونمند مشخص شده نمايش بديم.

به اين ترتيب ظاهر جذاب با توجه بر حسب نياز و سليقه شخصي خودتون با در نظر گرفتن موضوع و قابل درک بيشتر شدن موضوع را بصورت اسلايدري قابل نمايش تهيه کنيم و فايل مربوطه را به محل برگزاري جلسه يا کلاس درس برده و  به مخاطب ارائه دهيم.

پاورپوينت يک از زير مجموعه هاي بسته نرم افزاري آفيس مي باشد. شما با ورود به افيس 2013 پاورپوينت 2013 را انتخاب نماييد تا نرم افزار براي شما باز شود و از باکس ايجاد شده ميتوانيد الگوهاي ثابت ايجاد شده را انخاب و طراحي زمينه ها که در الگوها مشخص مي باشد براي شما بعنوان يک پروژه جديد ايجاد شود و کار خودتان را شروع کنيد.

?

?

آموزش پاورپوينت پيشرفته 2013

 

مدرک آموزش پاورپوينت پيشرفته

پس از پايان دوره آموزش مجازي پاورپوينت پيشرفته مي توانيد در آزمون اين دوره شرکت نماييد و در صورت قبولي آزمون مدرک آموزش مجازي پاورپوينت براي شما صادر ميگردد.

عزيزان که به دنبال اخذ مدرک  ICDL معتبر براي ارائه به سازمانها ونهاد هاي دولتي و خصوصي هستند براي اخذ سريع مدرک ICDL مي توانند در پکيج آموزش مجازي هفت مهارت رايانه اي ICDL که مدت دوره آموزش آن 130 ساعت مي باشد شرکت نمايند.

پس از پايان دوره در آزمون آنلاين آموزش مجازي ICDL شرکت کرده و در صورت قبولي مدرک بنياد ICDL ايران که معتبرترين مدرک جهت ارائه به کليه سازمانها، اورگان‌ها و نهادهاي دولتي و گواهينامه سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور، صادر ميگردد.

پيشنهادات آموزشي مرتبط در دوره هاي مجازي

 1. آموزش اکسل پيشرفته
 2. آموزش پاورپوينت 2010
 3. آموزش ورد پيشرفته

 

ساختار دوره

نظرات

شما چه فکر می کنید؟
آنچه کاربران نظر داده اند ...
×
فراموشی رمز عبور

جهت دریافت رمز عبور خود از طریق پیامک شماره ملی خود را به همراه شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید.