فهرست ثبت نام  0

درباره دوره

عکس دوره
  • عنوان دوره :
  • مدت دوره :
  • طول دوره : روز
  • مهلت ثبت نام :
  • قیمت اصلی :
  • قیمت قابل پرداخت :
  • ظرفیت دوره :


آیا به مسیر شغلی-تحصیلی خود اندیشه اید؟
با توجه به پیشرفت سریع علوم گوناگون و اهمیت انتخاب اهدافی مناسب جهت تحصیل و اشتغال پایدار،می بایست در سنین نوجوانی اقدام به گزینش،ارزیابی و انتخاب مسیر دست یافتنی تحصیلی و شغلی کرد.
پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره های آموزش زبان برنامه نویسی نوجوان است.زندگی امروزی پیوسته با فناوری های دیجیتال و اینترنت همراه است. بنابراین توصیه می کنیم با آموزش دیدن دوره های زبان های برنامه نویسی نوجوان از هم اکنون بستری مناسب برای شغلی پر درآمد در آینده را فراهم سازید. با توجه به وسیع بودن دنیای برنامه نویسی، امکان ایده پردازی های جدید همواره میسر است.  در این دوره  تمامی مقدمات و پیش نیازهای لازم جهت یادگیری برنامه نویسی، آموزش داده می شود. این دوره پیش نیاز دوره های دیگر بوده و تمامی افرادی که می خواهند برنامه نویسی را یاد بگیرند نیازمند گذراندن این مراحل آموزش هستند. به طور کلی بهترین راه برای یادگیری برنامه نویسی حل مثال و تمرین های فراوان  است لذا اصول تدریس در این واحد درسی مثال محور خواهد بود.بدین معنی که در هر فصل بیشترین تاکید یادگیری بر اساس حل مثال های فراوان از آن بخش اجرا خواهد شد. این دوره معادل درس سه واحدی برنامه نویسی مقدماتی رشته کامپیوتر در دانشگاه است. این دوره مبتنی بر دو زبان مختلف برگزار میشود:
1- زبان برنامه نویسی پایتون
2- زبان C# و C++ در محیط Console Application
به دلیل اینکه دو زبان سی شارپ و سی پلاس پلاس بسیار به هم نزدیک هستند و در برخی از موارد با هم تفاوت دارند، دانش پذیر در این دوره می تواند هر دو زبان را فرا بگیرد. توصیه ما آموزش هر دو مبحث ، به عنوان زبان های پرکاربرد است. ولی در هر صورت این بدان معنا نیست که از ارزشهای زبان پایتون کاسته شود .


مخاطبین این دوره چه کسانی هستند؟ 
کلیه نوجوانان و دانش آموزان علاقه مند به زبان های برنامه نویسی 


این دوره به چه منظوری طراحی شده است؟

- آشنایی با چگونگی توسعه بخش های مختلف فناوری اطلاعات
- آشنایی با مفاهیم پایه برنامه نویسی

شرکت کنندگان در دوره به چه نتایجی دست خواهند یافت؟

- کسب توانایی شناخت مقدمات برنامه نویسی
- تشخیص و استعداد سنجی فراگیر در حوزه برنامه نویسی جهت ادامه آموزش.


 

ساختار دوره

نظرات

شما چه فکر می کنید؟
آنچه کاربران نظر داده اند ...
×
فراموشی رمز عبور

جهت دریافت رمز عبور خود از طریق پیامک شماره ملی خود را به همراه شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید.