فهرست ثبت نام  0

درباره دوره

عکس دوره
 • عنوان دوره :
 • مدت دوره :
 • طول دوره : روز
 • مهلت ثبت نام :
 • قیمت اصلی :
 • قیمت قابل پرداخت :
 • ظرفیت دوره :

آموزش دولت الکترونيک ويژه مديران

دوره آموزش دولت الکترونيک ويژه مديران از نظر سازمان ميديريت و برنامه ريزي کشور و سازمان امور اداري و استخدامي کشور داراي اهميت بسيار بالايي مي باشد و اين دوره براي کليه مديران ولتي طراحي گرديده شده است. که بصورت کلي به دو دوره تقسيم شده است:

 1. عموم کارکنان
 2. مديران ارشد

اين دوره آموزش دولت الکترونيک ويژه مديران مي باشد که به مباحث مختلفي مي پردازد از جمله:

 1. تعريف و مفاهيم دولت الکترونيک
 2. مدلها و ساختار دولت الکترونيک
 3. آمادگي الکترونيکي و مراحل اجرا
 4. قوانين و مقررات و اسناد بالا دستي در دولت الکترونيک مختص مديران
 5. کاربرد هاي فناوري اطلاعات
 6. نوآوري هاي حوزه فناوري اطلاعات

جهت مشاهده روند و نمودار آموزشي خود در اين دوره مجازي مي توانيد از اينجا بررسي نمايدنمودار آموزشي و سرفصل آموزشي

 

آموزش دولت الکترونيک ويژه مديران

دولت الکترونيکي دولتي است که سازمان هاي آن، از کاربردهاي اينترنت و اينترانت براي ارائه خدمات و اطلاعات به مردم، شرکت ها، سازمان هاي مردم نهاد و ساير سازمان هاي دولتي استفاده مي کنند.

با توجه به اينکه پياده سازي دولت الکترونيکي از مهم ترين اهداف دولت کشورمان در سالهاي اخير بوده است و مواهب ناشي از اين مهم متوجه تمام اقشار جامعه مي شود، يادگيري مفاهيم پايه و کاربردهاي دولت الکترونيکي براي همه ي شهروندان جامعه، کارکنان دولت و صاحبان و فعالان در حوزه کسب و کارهاي خصوصي داراي اهميت خواهد بود.

دوره آموزشي دولت الکترونيک ويژه مديران به مدت 8 ساعت، به منظور ايجاد آگاهي پيرامون موضوع دولت الکترونيکي و کاربردهاي آن طراحي شده است.

اما ايا آموزش اين دوره براي ديگر کاربران توصيه مي شود؟

شرکت در آن به تمام شهروندان به طور عام و مديران و کارکنان سازمانها و دستگاههاي دولتي به طور خاص توصيه مي شود. از طرف ديگر سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور شرکت در اين دوره آموزشي را براي تمام کارکنان دولت الزامي کرده است .

شرکت دانش فناوري بامداد با نام سايت نيمکت آنلاين  داراي مجوز برگزاري اين دوره آموزشي (در کنار ?? دوره آموزشي ديگر در زمينه فناوري اطلاعات) به شيوه آموزش مجازي از سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور مي باشد و گواهينامه پايان دوره آموزش دولت الکترونيک مورد تاييد سازمان مديريت و برنامه ريزي کشوري خواهد بود.

 

ساختار دوره

نظرات

شما چه فکر می کنید؟
آنچه کاربران نظر داده اند ...
×
فراموشی رمز عبور

جهت دریافت رمز عبور خود از طریق پیامک شماره ملی خود را به همراه شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید.