فهرست ثبت نام  0

درباره دوره

عکس دوره
 • عنوان دوره :
 • مدت دوره :
 • طول دوره : روز
 • مهلت ثبت نام :
 • قیمت اصلی :
 • قیمت قابل پرداخت :
 • ظرفیت دوره :

هدف از این دوره آموزشی یادگیری کاربردی نرم افزار ورد که با بهترین روش آموزش مجازی ورد پیشرفته در مدت زمان 18 روز شما را بعنوان یک کاربری حرفه ای در ورد تبدیل نماید.

نرم افزار ورد یکی از ساده ترین نرم افزارهای اداری می باشد که بسیار ساده در این دوره با اجرای آنها پس از تدریس مدرس دوره بر روی نرم افزار ورد می تواند پیاده سازی و از فراگیری آموزش ورد پیشرفته لذت ببرید..

آموزش ورد پشرفته

مراحل آموزش ورد پیشرفته

 1. قالب بندی متنی مقدماتی
 2. قالب بندی پیشرفته- قالب بندی پاراگرافی
 3. ابزارهای قالب بندی متن
 4. ابزارهای قالب بندی پیشرفته
 5. ابزارهای قالب بندی پاراگرافی
 6. آشنایی با سبک های قالب بندی پیشرفته
 7. ستون بندی محتوای سند
 8. تبدیل متن به جدول و بالعکس
 9. کار با ویژگی ارجاع
 10. ایجاد پاورقی
 11. ایجاد فهرست مندرجات
 12. استفاده از قابلیتcaption برای زیر نویس وجدولهاو شکلها
 13. ایجاد فهرست موضوعی
 14. نشانه گذاری کلمات مهم
 15. ارجاع متقابل
 16. ایجاد یک فرم حرفه ای
 17. استفاده از قالب ها با الگوها
 18. ماکروها
 19. ویرایش اشتراکی با جمعی اسناد
 20. کار با master document
 21. اعمال ویژگی های امنیتی به اسناد word
 22. کار با سر صفحه و واترمارک
 23. کار با سکشن ها یا قسمتها

 

مدرک آموزش ورد پیشرفته

تمامی آموزش های این دوره در مدت زمان 18 روز به پایان میرسد و پس از پیان دوره آموزش مجازی ورد پیشرفته می توانید در آزمون این دوره شرکت نمایید و در صورت قبولی آزمون مدرک آموزشی دوره آموزش مجازی ورد برای شما صادر میگردد.

عزیزان که در به دنبال اخذ مدرک  ICDL معتبر برای ارائه به سازمانها ونهاد های دولتی و خصوصی می باشند برای اخذ سریع مدرک ICDL می توانند در پکیج آموزش مجازی هفت مهارت رایانه ای ICDL که مدت دوره آموزش 130 ساعت می باشد شرکت نمایند.

پس از پایان دوره در آزمون آنلاین آموزش مجازی ICDL شرکت کرده و در صورت قبولی مدرک بنیاد ICDL ایران که معتبرترین مدرک جهت ارائه به کلیه سازمانها، اورگانها و نهادهای دولتی و گواهینامه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد، صادر میگردد.

پیشنهادات آموزشی مرتبط در دوره های مجازی

آموزش اکسل پیشرفتهآموزش ورد 2010آموزش پاورپوینت پیشرفتهآموزش ICDL 

شرح کلی از دوره ICDL

در طی قریب ۱۵ سال گذشته عده بسیاری از شهروندان و کارکنان دولت در کشورمان به یادگیری مهارتهای هفتگانه فناوری اطلاعات و ارتباطات یا ICDL پرداختند. دوره آموزشی حاضر که منطبق بر سرفصل هاي مصوب دوره آموزشي به همين نام به مدت ۲۲ ساعت، که تا قبل از بخشنامه ي دولت، به عنوان ICDL پيشرفته شناخته ميشد طراحی شده است. محتوای این دوره در کلی ترین نگاه شامل Word پيشرفته، Excel پيشرفته، PowerPoint پيشرفته (نسخه ۲۰۱۳) و آشنايي با سيستم هاي اتوماسيون اداری می باشد.

اين دوره آموزشي بنا دارد مهارتهاي آموخته شده در ۳ مهارت پرکاربردتر از ۷ مهارت فناوري اطلاعات را به سطح بالاتري ارتقا دهد.از طرف دیگر سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شرکت در این دوره آموزشی را برای تمام کارکنان دولت الزامی کرده است و مجتمع دانش و فناوری بامداد (سایت حاضر) دارای مجوز برگزاری این دوره آموزشی (در کنار ۱۵ دوره آموزشی دیگر در زمینه فناوری اطلاعات) به شیوه آموزش مجازی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد و گواهینامه پایان دوره حاضر مورد تایید سازمان مذکور خواهد بود.

ساختار دوره

نظرات

شما چه فکر می کنید؟
آنچه کاربران نظر داده اند ...
×
فراموشی رمز عبور

جهت دریافت رمز عبور خود از طریق پیامک شماره ملی خود را به همراه شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید.