فهرست ثبت نام  0

درباره دوره

عکس دوره
  • عنوان دوره :
  • مدت دوره :
  • طول دوره : روز
  • مهلت ثبت نام :
  • قیمت اصلی :
  • قیمت قابل پرداخت :
  • ظرفیت دوره :

مهارت اول: مفاهیم پایه فناوری اطلاعات

وقتي کامپيوتر براي اولين بار پا به دنياي آدمي گذاشت، بسياري از کارها را ساده‌تر کرد ولي کار با يک کامپيوتر، کار هر کسي نبود. برنامه‌هاي کامپيوتري، رابط گرافيکي کاربر (سيستم عامل گرافيکي) نداشتند و کوچکترين کارها بايد با اجراي فرامين متني انجام مي‌شد.

مثلاً وقتي يک صفحه نامه را تايپ مي‌کرديد و مي‌خواستيد يک کار ساده مثل تهيه نسخه چاپي آن را انجام دهيد، بايد فرمان مربوطه را در خط فرمان تايپ مي‌کرديد.

معدود کساني بودند که از سر کنجکاوي يا علاقه، وارد عرصه کار با کامپيوتر مي‌شدند و وقتي حسابي در اين حوزه، پيشرفت مي‌کردند، به عنوان متخصص کامپيوتر شناخته مي‌شدند و فرصت‌هاي شغلي خوبي هم نصيبشان مي‌شد.

وقتي از آموزش مهارت‌هاي کار با کامپيوتر صحبت مي‌کنيم، منظورمان هفت مهارت اصلي ICDL است. ICDL، سرواژه عبارت International Computer Driving License است که معناي لغوي آن به زبان فارسي، "گواهينامه بين‌المللي کار با کامپيوتر" است و هفت حوزه کاري مختلف يا هفت مهارت را شامل مي‌شود.

 مؤسسه دانش و فناوري بامداد با آدرس دامنه نيمکت آنلاين، داراي مجوز برگزاري اين دوره آموزشي (در کنار دوره های آموزشي ديگر فناوري اطلاعات) به شيوه آموزش مجازي از سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور است و گواهينامه پايان دوره حاضر مورد تاييد سازمان مذکور خواهد بود.

مدرک دوره آموزش مجازي ICDL مؤسسه دانش و فناوري بامداد قابل ارائه به سازمان هاي دولتي و بخش خصوصي است.

موسسه دانش و فناوري بامداد دارنده مجوز ارايه مدرک ICDL از سازمان اداري استخدامي کشور است.

 

جهت مشاهده روند آموزشي خود در اين دوره مجازي مي توانيد به این قسمت مراجعه کنید:   روند و نمودار دوره مجازي مهارت اول آی سی دی ال   

 

آموزش ICDL

 

ساختار دوره

نظرات

شما چه فکر می کنید؟
آنچه کاربران نظر داده اند ...
×
فراموشی رمز عبور

جهت دریافت رمز عبور خود از طریق پیامک شماره ملی خود را به همراه شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید.