فهرست ثبت نام  0

درباره دوره

عکس دوره
  • عنوان دوره :
  • مدت دوره :
  • طول دوره : روز
  • مهلت ثبت نام :
  • قیمت اصلی :
  • قیمت قابل پرداخت :
  • ظرفیت دوره :

آموزش ICDL

وقتي از آموزش مهارت‌هاي کار با کامپيوتر صحبت مي‌کنيم، منظورمان هفت مهارت اصلي ICDL است. ICDL، سرواژه عبارت International Computer Driving License است که معناي لغوي آن به زبان فارسي، "گواهينامه بين‌المللي کار با کامپيوتر" است و هفت حوزه کاري مختلف يا هفت مهارت را شامل مي‌شود.

 مؤسسه دانش و فناوري بامداد با آدرس دامنه نيمکت آنلاين، داراي مجوز برگزاري اين دوره آموزشي (در کنار دوره های آموزشي ديگر فناوري اطلاعات) به شيوه آموزش مجازي از سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور است و گواهينامه پايان دوره حاضر مورد تاييد سازمان مذکور خواهد بود.

مدرک دوره آموزش مجازي ICDL مؤسسه دانش و فناوري بامداد قابل ارائه به سازمان هاي دولتي و بخش خصوصي است.

موسسه دانش و فناوري بامداد دارنده مجوز ارايه مدرک ICDL از سازمان اداري استخدامي کشور است.

 

جهت مشاهده روند آموزشي خود در اين دوره مجازي مي توانيد به این قسمت مراجعه کنید:   روند و نمودار دوره مجازي icdl  

 

آموزش اکسس

بحث پایگاه‌های داده، مبحثی عمیق است که در رشته‌های مرتبط با کامپیوتر (مثل سخت‌افزار، نرم‌افزار و شبکه)، به طور عمیق به آن پرداخته می‌شود. اما در حوزه کاربری عمومی کامپیوتر، شما به عنوان کاربر باید با مفاهیم کلی یک پایگاه داده، آشنا باشید..

نرم‌افزارهای پایگاه داده نیز مانند نرم‌افزارهای صفحه‌گسترده، وظیفه مدیریت داده‌ها و اطلاعات را بر عهده دارند. اما حوزه عملکرد یک پایگاه داده، بسیار وسیع‌تر و عمیق‌تر از یک صفحه‌گسترده است. پایگاه‌های داده، اطلاعات حجیمی مثل مشخصات شهروندان یک شهر یا وسایل نقلیه یک شهر را در خود نگهداری کرده بین داده‌ها ارتباط منطقی برقرار می‌کنند به طوری که می‌شود به طورحتم ادعا کرد که یک شماره ملی به خصوص، فقط و فقط به یک شهروند خاص مربوط می‌شود.

البته در این مهارت، وارد مباحث عمیق پایگاه‌های داده نمی‌شویم و فقط در حد کاربردهای روزمره ابتدایی، با ابزارها و امکانات نرم‌افزار پایگاه داده Access آشنا می‌شوید.

 

 

ساختار دوره

نظرات

شما چه فکر می کنید؟
آنچه کاربران نظر داده اند ...
×
فراموشی رمز عبور

جهت دریافت رمز عبور خود از طریق پیامک شماره ملی خود را به همراه شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید.