فهرست ثبت نام  0

درباره دوره

عکس دوره
  • عنوان دوره :
  • مدت دوره :
  • طول دوره : روز
  • مهلت ثبت نام :
  • قیمت اصلی :
  • قیمت قابل پرداخت :
  • ظرفیت دوره :

مهارت دوم: مدیریت فایل

سیستم عامل Windows 7 نام هفتمین سیستم عامل شرکت ماکروسافت می باشد که بعد از سیستم عامل ویندوز ویستا ارائه شد. در واقع می توان گفت که این سیستم عامل ارائه شده است تا تمامی نقص های موجود در سیستم عامل ویندوز ویستا را برطرف کند و تجربه خوشی برای کاربران و طرفداران محصولات شرکت ماکروسافت باشد. 
به دلیل قدرت بالا و انعطاف پذیری، این سیستم عامل توانسته به عنوان یکی از پرطرفدار ترین سیستم عامل های موجود مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. در این دوره آموزشی، کار با این سیستم عامل قدرتمند را یاد خواهیم گرفت. 

وقتي از آموزش مهارت‌هاي کار با کامپيوتر صحبت مي‌کنيم، منظورمان هفت مهارت اصلي ICDL است. ICDL، سرواژه عبارت International Computer Driving License است که معناي لغوي آن به زبان فارسي، "گواهينامه بين‌المللي کار با کامپيوتر" است و هفت حوزه کاري مختلف يا هفت مهارت را شامل مي‌شود.

 مؤسسه دانش و فناوري بامداد با آدرس دامنه نيمکت آنلاين، داراي مجوز برگزاري اين دوره آموزشي (در کنار دوره های آموزشي ديگر فناوري اطلاعات) به شيوه آموزش مجازي از سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور است و گواهينامه پايان دوره حاضر مورد تاييد سازمان مذکور خواهد بود.

مي‌دانيد کامپيوترها با چه هدفي ساخته شدند وهدف اصلي سازندگان کامپيوتر چه بود؟ درست است، ساده‌تر کردن کارها. پس منطقي نيست که کار با ابزاري که براي ساده‌تر کردن کارها ساخته شده، تا اين حد دشوار باشد. بنابراين، سازندگان کامپيوترها، تمرکز خود را روي ساده‌تر کردن کار با کامپيوترها معطوف کردند و رابط گرافيکي کاربر يا Graphic User Interface را ساختند.

اما اين روزها اين تصور پيش آمده که کامپيوتر و کاربري آن به هيچ نوع آموزشي نياز ندارد و وقتي صحبت از ICDL و يادگيري مهارت کار با کامپيوتر به ميان مي‌آيد، بعضي‌ها عارشان مي‌آيد بگويند، نمي‌توانند با کامپيوتر کار کنند.

اين قبيل افراد، حاضرند کارهاي عمومي خود را به صورت دستي انجام دهند ولي سر کلاس آموزش کامپيوتر ننشينند. حاضرند هزينه کنند و براي کارهاي کامپيوتري خود يک کارمند استخدام کنند ولي خودشان سر کلاس کامپيوتر حاضر نشوند.

خوب، وجود اين قبيل افراد، فرصتي براي انسان‌هاي متواضع و واقع‌بين است تا گوي سبقت را از بقيه بربايند و با حضور در دوره‌هاي آموزش کامپيوتر، چند گام جلوتر از بقيه حرکت کنند.

آموزش مفاهيم کلي مربوط به فن‌آوري کامپيوتر و اينترنت و نحوه کار با سيستم عامل کامپيوتر را در مهارت‌هاي آموزش ICDL 1 و آموزش ICDL 2 مي‌آموزيد.

حال که برايمان محرز شد که شرکت در دوره‌هاي آموزشي کاربري کامپيوتر يا همان ICDL براي همگان يک ضرورت است،

 

ساختار دوره

نظرات

شما چه فکر می کنید؟
آنچه کاربران نظر داده اند ...
×
فراموشی رمز عبور

جهت دریافت رمز عبور خود از طریق پیامک شماره ملی خود را به همراه شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید.