فهرست ثبت نام  0

درباره دوره

عکس دوره
  • عنوان دوره :
  • مدت دوره :
  • طول دوره : روز
  • مهلت ثبت نام :
  • قیمت اصلی :
  • قیمت قابل پرداخت :
  • ظرفیت دوره :

دوره آموزشی ICDL

وقتي از آموزش مهارت‌هاي کار با کامپيوتر صحبت مي‌کنيم، منظورمان هفت مهارت اصلي ICDL است. ICDL، سرواژه عبارت International Computer Driving License است که معناي لغوي آن به زبان فارسي، "گواهينامه بين‌المللي کار با کامپيوتر" است و هفت حوزه کاري مختلف يا هفت مهارت را شامل مي‌شود.

 مؤسسه دانش و فناوري بامداد با آدرس دامنه نيمکت آنلاين، داراي مجوز برگزاري اين دوره آموزشي (در کنار دوره های آموزشي ديگر فناوري اطلاعات) به شيوه آموزش مجازي از سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور است و گواهينامه پايان دوره حاضر مورد تاييد سازمان مذکور خواهد بود.

مدرک دوره آموزش مجازي ICDL مؤسسه دانش و فناوري بامداد قابل ارائه به سازمان هاي دولتي و بخش خصوصي است..

موسسه دانش و فناوري بامداد دارنده مجوز ارايه مدرک ICDL از سازمان اداري استخدامي کشور است.

 

جهت مشاهده روند آموزشي خود در اين دوره مجازي مي توانيد به این قسمت مراجعه کنید:   روند و نمودار دوره مجازي icdl  

 

آموزش ICDL

 

آموزش مهارت ششم ICDL: پاورپوينت 

در مهارت ششم گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر (ICDL)، به بحث پر کاربرد و مبتلابه ارائه نمایش پرداخته می‌شود. نمایش اسلاید، این روزها به یکی از ابزارهای بسیار رایج برای توضیح ایده‌ها و افکار بدل شده است.

برای این که یک نرم‌افزار ارائه نمایش برای شما جاذبه و کاربرد داشته باشد، لزوماً نباید استاد دانشگاه باشید یا به طریقی شغلتان به آموزش ارتباط داشته باشد. یک مدیر نیز برای نمایش دستورالعمل‌ها و رویه‌های داخلی یک سازمان ممکن است به ارائه نمایش و اسلاید نیاز پیدا کند.

 

 

 

ساختار دوره

نظرات

شما چه فکر می کنید؟
آنچه کاربران نظر داده اند ...
×
فراموشی رمز عبور

جهت دریافت رمز عبور خود از طریق پیامک شماره ملی خود را به همراه شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید.