فهرست ثبت نام  0

درباره دوره

عکس دوره
 • عنوان دوره :
 • مدت دوره :
 • طول دوره : روز
 • مهلت ثبت نام :
 • قیمت اصلی :
 • قیمت قابل پرداخت :
 • ظرفیت دوره :

مرکز آموزش مجازی Lynda که یکی از شناخته شده ترین مراکز آموزش آنلاین دنیاست، دوره آموزش نتورک پلاس ( network+ ) بی نظیری را به صورت آموزش ویدیویی تهیه و عرضه می کند و طرفداران بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کرده است.

آموزش نتورک پلاس

دوره آموزشی نتورک پلاس، یکی از دوره های پر مخاطب و پربازدیدی است که توسط یکی از بهترین اساتید این حوزه، تدریس می شود.  Mike Mayer ، مدرس دوره حاضر است که با استفاده از بلوک های اسفنجی، به شیوه ای بسیار ملموس و مفرح، شما را با مفاهیم پیچیده و عمیق شبکه های کامپیوتری آشنا می کند.

دوره حاضر، ترجمه بسیار روان و قابل فهمی از مفاهیم مطرح شده در دوره را به مخاطب عرضه می کند. امیدوارم، زحمات ما در زمینه بهره مند ساختن هموطنان عزیز و کلیه فارسی زبانان سراسر جهان از تدریس اساتید به نام حوزه های مختلف، مفید فایده و مقبول طبع شما عزیزان واقع شود.

دوره آموزش نتورک پلاس معادل 30 ساعت است، از طرف دیگر سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، شرکت در این دوره آموزشی را برای تمام کارشناسان فناوری اطلاعات دولت الزامی کرده و شرکت دانش فناوری بامداد (سایت حاضر) دارای مجوز برگزاری این دوره آموزشی (در کنار ۱۵ دوره آموزشی دیگر در زمینه فناوری اطلاعات) به شیوه آموزش مجازی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور است و گواهینامه پایان دوره حاضر مورد تایید سازمان مذکور خواهد بود.

سرفصل های اصلی دوره آموزش نتورک پلاس

 1. آشنایی با مفهوم شبکه
 2. فیزک شبکه
 3. TCP/IP
 4. کاربردهای TCP/IP
 5. IP پیشرفته
 6. شبکه پیشرفته
 7. مدیریت شبکه

پس از یادگیری نتورک پلاس (+Network) و کسب گواهینامه مربوطه، چه مهارت‌هایی به دست خواهید آورد؟

مهارت‌هایی که پس از گذراندن دوره آموزش و اخذ مدرک +Network به دست می آیند، عبارتند از:

 • مدیریت و رفع مشکلات مربوطه به زیرساخت‌های پایه شبکه
 • نصب، راه‌اندازی و پیکربندی شبکه‌های سیمی و بی‌سیم
 • شناسایی و تشریح پورت‌ها و پروتکل‌های مرسوم شبکه
 • شناسایی و رفع مشکلات مرتبط با عملکرد سیستم و ارتباطات
 • نصب، پیکربندی و تشخیص دستگاه‌های مختلف شبکه
 • توصیف فناوری‌ها و اصول اولیه طراحی شبکه‌ها
 • رعایت اصول و استانداردهای مربوط به سیم‌کشی و به‌کارگیری جدیدترین ابزارهای تست شبکه
مقاله پیشنهادی: شبکه و امنیت اطلاعات سازمانی

چرا آموزش نتورک پلاس؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا لازم است تا با روند آموزش شبکه و گواهینامه های شبکه برای ورود به بازار کار آشنا شوید.

مدارک مربوط به شبکه به طور کلی با نام برندهای فروشنده زیر ساخت ها و تجهیزات شبکه یا کمپانی های مشهور شبکه نامگذاری شده اند. دوره های آموزش شبکه به سه دسته تقسیم می شوند: 1. مقدماتی 2. کارشناسی 3. متخصص که برای درک بهتر و حرکت صحیح آموزشی باید پله های آموزشی را یکی یکی طی نمایید.

یکی از بزرگترین دوره های آموزشی که توسط بزرگترین برند تولید کننده زیر ساخت های شبکه، ارائه می شود، دوره های شرکت  siscoمی باشد و برای آشنایی شما دوستان با دوره های آموزش شبکه، تصاویر مربوط به مسیر آموزشی (RoadMap) دوره های سیسکو ، ارائه شده است. این تصاویر مراحل رسیدن به درجه حرفه ای دوره های شبکه را نشان می دهد.

آموزش network+ سیسکو  

از کجا شروع کنم؟

پیشنهاد آموزشی: آموزش ICDL

برای شروع باید از سطوح مقدماتی شروع کرده و به تدریج وارد سطوح پیشرفته تر شوید. به عنوان اولین دوره آموزشی، پیشنهاد می شود ابتدا دوره نتورک پلاس (+Network) را که همان دوره CCENT در سیسکو است، بگذرانید. این دوره آموزشی کوتاه مدت، پیش نیاز تمام دوره های آموزش شبکه (سیسکو) بوده و شما را با مبانی شبکه آشنا می سازد.

یک شبکه کامپیوتری از دو بخش سخت افزار و نرم افزار تشکیل می شود. بخش سخت افزاری شامل کابل ها و تجهیزات شبکه است و بخش نرم افزاری نیز شامل سیستم عامل موجود بر روی سرور و کلاینت ها و تنظیمات نرم افزاری شبکه است.

تمرکز دوره های مایکروسافت روی نرم افزار شبکه بوده و تمرکز دوره های سیسکو روی تجهیزات سخت افزاری شبکه است. این دو گرایش از شبکه، اولیتی نسبت به هم نداشته و آموختن هر دو گرایش به یک اندازه ضروری خواهد بود.

دوره های سیسکو نیز با CCNA آغاز شده و بالاترین درجه آن CCIE می باشد که در حال حاضر (سال 2019) در ایران کمتر از ۵۰ نفر به این درجه دست یافته اند.

ساختار دوره

نظرات

شما چه فکر می کنید؟
آنچه کاربران نظر داده اند ...
×
فراموشی رمز عبور

جهت دریافت رمز عبور خود از طریق پیامک شماره ملی خود را به همراه شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید.