فهرست ثبت نام  0

درباره دوره

عکس دوره
 • عنوان دوره :
 • مدت دوره :
 • طول دوره :
 • مهلت ثبت نام :
 • قیمت اصلی :
 • قیمت قابل پرداخت :
 • ظرفیت دوره :

مرکز آموزش آنلاین Lynda که یکی از شناخته شده ترین مراکز آموزش آنلاین دنیاست، دوره آموزش نتورک پلاس ( network+ ) بی نظیری را به صورت آموزش ویدیویی تهیه و عرضه می کند و طرفداران بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کرده است.

آموزش نتورک پلاس

دوره آموزشی نتورک پلاس، یکی از دوره های پر مخاطب و پربازدیدی است که توسط یکی از بهترین اساتید این حوزه، تدریس می شود.  Mike Mayer ، مدرس دوره حاضر است که با استفاده از بلوک های اسفنجی، به شیوه ای بسیار ملموس و مفرح، شما را با مفاهیم پیچیده و عمیق شبکه های کامپیوتری آشنا می کند.

دوره حاضر، ترجمه بسیار روان و قابل فهمی از مفاهیم مطرح شده در دوره را به مخاطب عرضه می کند. امیدوارم، زحمات ما در زمینه بهره مند ساختن هموطنان عزیز و کلیه فارسی زبانان سراسر جهان از تدریس اساتید به نام حوزه های مختلف، مفید فایده و مقبول طبع شما عزیزان واقع شود.

دوره آموزش نتورک پلاس معادل 30 ساعت می باشد، از طرف دیگر سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شرکت در این دوره آموزشی را برای تمام کارشناسان فناوری اطلاعات دولت الزامی کرده است و شرکت دانش فناوری بامداد (سایت حاضر) دارای مجوز برگزاری این دوره آموزشی (در کنار ۱۵ دوره آموزشی دیگر در زمینه فناوری اطلاعات) به شیوه آموزش مجازی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد و گواهینامه پایان دوره حاضر مورد تایید سازمان مذکور خواهد بود.

سرفصل های اصلی دوره آموزش نتورک پلاس

 1. آشنایی با مفهوم شبکه
 2. فیزک شبکه
 3. TCP/IP
 4. کاربردهای TCP/IP
 5. IP پیشرفته
 6. شبکه پیشرفته
 7. مدیریت شبکه

پس از یادگیری نتورک پلاس (+Network) و کسب مدرک چه مهارت‌هایی به دست خواهید آورد؟

مهارت‌هایی که پس از گذراندن دوره آموزش و اخذ مدرک +Network می‌تواند به آن‌ها اشاره  کنید:

 • مدیریت و رفع مشکلات مربوطه به زیرساخت‌های پایه شبکه
 • نصب، راه‌اندازی و پیکربندی شبکه‌های سیمی و بی‌سیم
 • شناسایی و تشریح پورت‌ها و پروتکل‌های مرسوم شبکه
 • شناسایی و رفع مشکلات مرتبط با عملکرد و ارتباطات
 • نصب، پیکربندی و تشخیص دستگاه‌های مختلف شبکه
 • توصیف فناوری‌ها و اصول اولیه طراحی شبکه‌ها
 • رعایت اصول و استانداردهای مربوط به سیم‌کشی و به‌کارگیری جدیدترین ابزارهای تست شبکه
مقاله پیشنهادی: شبکه و امنیت اطلاعات سازمانی

چرا آموزش نتورک پلاس؟

برای پاسخ این سوال ابتدا لازم است تا شما با روند آموزش شبکه و مدرک های شبکه برای ورود به بازار کار آشنا شوید.

مدارک مربوط به شبکه بصورت کلی با نام برندهای فروشنده زیر ساخت ها و تجهیزات شبکه یا کمپانی های مشهور شبکه نامگذاری شده اند. دوره های آموزش بکه به سه دسته تقسیم می شوند: 1. مقدماتی 2. کارشناسی 3. متخصص که برای درک بهتر و حرکت صحیح آموزشی باید پله های آموزشی را یکی یکی طی نمایید.

یک از بزرگترین دوره های آموزشی که توسط بزرگترین برند تولید کننده زیر ساخت های شبکه، شرکت  siscoمی باشد و برای آشنایی شما دوستان با دوره های آموزش شبکه، تصاویر مربوط به مسیر آموزشی (RoadMap) دوره های سیسکو ، ارائه شده است. این تصاویر مراحل رسیدن به درجه حرفه ای دوره های شبکه را نشان می دهد.

آموزش network+ سیسکو  

از کجا شروع کنم؟

پیشنهاد آموزشی: آموزش icdl

شما برای شروع باید از سطوح مقدماتی شروع کرده و به تدریج وارد سطوح پیشرفته تر شوید. به عنوان اولین دوره آموزشی، پیشنهاد می شود که ابتدا دوره نتورک پلاس (+Network) که همان دوره CCENT در سیسکو می باشد باید گذرانده شود. این دوره آموزشی کوتاه مدت، پیش نیاز تمام دوره های آموزش شبکه (سیسکو) بوده و شما را با مبانی شبکه آشنا می سازد.

یک شبکه کامپیوتری از دو بخش سخت افزار و نرم افزار تشکیل می شود. بخش سخت افزاری شامل کابل ها و تجهیزات شبکه می باشد و بخش نرم افزاری نیز شامل سیستم عامل موجود بر روی سرور و کلاینت ها و تنظیمات نرم افزاری شبکه می باشد.

تمرکز دوره های مایکروسافت روی نرم افزار شبکه بوده و تمرکز دوره های سیسکو روی تجهیزات سخت افزاری شبکه می باشد. این دو گرایش از شبکه، اولیتی نسبت به هم نداشته و آموختن هر دو گرایش به یک اندازه ضروری خواهد بود.

دوره های سیسکو نیز با CCNA آغاز شده و بالاترین درجه آن CCIE می باشد که در حال حاضر (2019) در ایران کمتر از ۵۰ نفر به این درجه دست یافته اند.

ساختار دوره

نظرات

شما چه فکر می کنید؟
آنچه کاربران نظر داده اند ...
×
فراموشی رمز عبور

جهت دریافت رمز عبور خود از طریق پیامک شماره ملی خود را به همراه شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمایید.